Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling      Utskriftsdatum  07 oktober 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  19:31   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 oktober 2014         
 
 
Gren 3, 25m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb            27.50   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb            27.99   
Adrian Isacson  2005  Billingens Simklubb            28.58   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb            28.88   
Elsa Gustavsson  2005  Billingens Simklubb            29.04   
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb            29.27   
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb            29.40   
Måns Ljungberg  2004  Billingens Simklubb            31.63   
                     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Berlin  2001  Billingens Simklubb            44.67   
Sally Nävarp  2004  Billingens Simklubb            52.07   
                     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb            1:18.54   
Trine Forss  2003  Billingens Simklubb            1:19.46   
Tea Gustavsson  2002  Billingens Simklubb            1:33.83   
                     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb            29.39   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb            30.08   
Sally Nävarp  2004  Billingens Simklubb            30.47   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            32.65   
Adrian Isacson  2005  Billingens Simklubb            32.80   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb            33.22   
Elsa Gustavsson  2005  Billingens Simklubb            33.64   
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb            39.42   
Måns Ljungberg  2004  Billingens Simklubb            39.91   
                     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Karlsson  2003  Billingens Simklubb            46.98   
Mathilda Svensson  2003  Billingens Simklubb            48.93   
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            56.26   
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb            1:03.61   
                     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Hilja Schimmel  2003  Billingens Simklubb            1:30.73   
                     
 
Gren 10, 100m Medley Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Tea Gustavsson  2002  Billingens Simklubb            1:35.78   
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            1:43.47   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sally Nävarp  2004  Billingens Simklubb            20.71   
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb            20.97   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            22.77   
Elsa Gustavsson  2005  Billingens Simklubb            23.12   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb            25.64   
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb            25.98   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb            27.91   
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb            32.82   
Måns Ljungberg  2004  Billingens Simklubb            DNS   
                     
 
Gren 14, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Karlsson  2003  Billingens Simklubb            38.09   
Filip Berlin  2001  Billingens Simklubb            39.49   
Mathilda Svensson  2003  Billingens Simklubb            41.52   
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            42.05   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb    33.39        1:09.23   
Hilja Schimmel  2003  Billingens Simklubb    34.16        1:11.13   
Trine Forss  2003  Billingens Simklubb    34.07        1:12.27   
                     
 
Gren 16, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Filip Berlin  2001  Billingens Simklubb            21.15   
Mathilda Svensson  2003  Billingens Simklubb            24.78   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            31.63   
                     
 
Gren 17, 50m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tea Gustavsson  2002  Billingens Simklubb            44.91   
Hanna Karlsson  2003  Billingens Simklubb            45.27   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  07 oktober 2014 
Licensierad till: Billingens Simklubb  Utskriftstid  19:31