Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Småstjärnorna    Utskriftsdatum  28 mars 2016   
  Tävlingsort  Skövde    Utskriftstid  11:43   
  Arrangör  Billingens simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2015         
 
 
Gren 1, 100m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            1:32.86   
                     
 
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jasper Schimmel  2006  Billingens Simklubb            45.73   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            46.39   
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb            48.48   
Filip Agerborn  2006  Billingens Simklubb            55.23   
Emilia Forss  2006  Billingens Simklubb            1:03.23   
                     
 
Gren 3, 25m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jibbe Schimmel  2004  Billingens Simklubb            21.96   
Ella Winqvist  2007  Billingens Simklubb            24.99   
Moa Lindåse  2005  Billingens Simklubb            26.84   
Hanna Nyman  2008  Billingens Simklubb            28.72   
Sara Bergkvist  2007  Billingens Simklubb            31.39   
Elias Ejdebäck  2007  Billingens Simklubb            33.63   
Johanna Gannerud  2008  Billingens Simklubb            36.09   
Embla Turesson  2007  Billingens Simklubb            37.13   
                     
 
Gren 4, 100m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb    39.79        1:21.37   
Hikmat Abdul-Rahman  2001  Billingens Simklubb    39.10        1:21.52   
                     
 
Gren 5, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jibbe Schimmel  2004  Billingens Simklubb            37.79   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            38.06   
Jasper Schimmel  2006  Billingens Simklubb            39.63   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb            40.67   
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb            41.20   
Emilia Forss  2006  Billingens Simklubb            47.54   
Nour Abdul-Rahman  2004  Billingens Simklubb            47.64   
Filip Agerborn  2006  Billingens Simklubb            47.79   
                     
 
Gren 6, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Moa Lindåse  2005  Billingens Simklubb            24.32   
Hanna Nyman  2008  Billingens Simklubb            25.10   
Sara Bergkvist  2007  Billingens Simklubb            26.39   
Elias Ejdebäck  2007  Billingens Simklubb            29.23   
Ella Winqvist  2007  Billingens Simklubb            29.49   
Embla Turesson  2007  Billingens Simklubb            33.92   
                     
 
Gren 7, 100m Medley Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb    43.28        1:33.24   
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb    46.04        1:37.58   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb    49.23        1:47.27   
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb    51.73        1:49.95   
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb    54.98        1:53.13   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb    56.87        1:56.34   
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb    54.38        1:59.30   
                     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hikmat Abdul-Rahman  2001  Billingens Simklubb            50.80   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb            54.92   
Fanny Bergkvist  2004  Billingens Simklubb            55.78   
                     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb            27.46   
Sara Bergkvist  2007  Billingens Simklubb            31.23   
Moa Lindåse  2005  Billingens Simklubb            32.34   
Elias Ejdebäck  2007  Billingens Simklubb            34.10   
Embla Turesson  2007  Billingens Simklubb            34.57   
Hanna Nyman  2008  Billingens Simklubb            34.71   
Ella Winqvist  2007  Billingens Simklubb            44.01   
                     
 
Gren 11, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hikmat Abdul-Rahman  2001  Billingens Simklubb            21.27   
Axel Schiller  2005  Billingens Simklubb            21.59   
Jasper Schimmel  2006  Billingens Simklubb            21.84   
Vanja Emanuelsson Fransso  2005  Billingens Simklubb            23.76   
Emilia Forss  2006  Billingens Simklubb            24.78   
Emil Jarehammar  2004  Billingens Simklubb            26.27   
Filip Agerborn  2006  Billingens Simklubb            27.51   
Oliver Ejdebäck  2005  Billingens Simklubb            29.70   
                     
 
Gren 12, 50m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb            44.58   
Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            44.82   
Jibbe Schimmel  2004  Billingens Simklubb            48.94   
Alma Wallin  2005  Billingens Simklubb            53.12   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 mars 2016 
Licensierad till: Billingens Simklubb  Utskriftstid  11:43