Småstjärnorna                                     Datum:    2016-11-15

         Billingens Simklubb                               Tid:      22:23:17

         2016-11-20





         Billingens Simklubb  Anmälningar:  91 (Bokstavsordning)



         Startande damer               21 (61)

         Startande herrar              10 (30)

         Startande lag damer           0 (0)

         Startande lag herrar          0 (0)

         Antal starter lag mixed       0



Efternamn, Förnamn            Född   Licens        Gren                             Anm.tid   Bassäng

Agerborn, Filip               2006                  5   50m Frisim Mixed            00:47.79  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          01:09.25  25m

                                                    11  25m Fjärilsim Mixed         00:27.51  25m

Bergkvist, Fanny              2004   AM8204         2   50m Ryggsim Mixed           00:48.48  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:55.78  25m

                                                    11  25m Fjärilsim Mixed         00:26.28  25m

Bergkvist, Sara               2007                  3   25m Ryggsim Mixed           00:31.39  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:26.39  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Carlsten, Kornelia            2006                  2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Carlsten, Melker              2007                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Diehm, Malva                  2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Ejdebäck, Elias               2007                  3   25m Ryggsim Mixed           00:33.19  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:29.23  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:34.10  25m

Ejdebäck, Oliver              2005   AB6505         2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    5   50m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:54.92  25m

Fransso, Vanja Emanuelsson    2005   AB7605         4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:49.95  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Gannerud, Johanna             2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:36.09  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Gustavsson, Elsa              2005   AA6205         2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    5   50m Frisim Mixed            00:43.58  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:56.56  25m

Gustavsson, Tea               2002   AJ1402         1   100m Ryggsim Mixed          00:00.00  25m

                                                    4   100m Frisim Mixed           01:18.27  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:31.28  25m

Hermansson, Tindra            2006                  3   25m Ryggsim Mixed           00:34.07  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:28.74  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:33.62  25m

Jarehammar, Emil              2004                  2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:59.30  25m

Johansson, Alva               2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Liberg, Ellen                 2009                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Lindåse, Moa                  2005                  2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:24.32  25m

                                                    11  25m Fjärilsim Mixed         00:00.00  25m

Martinsson, Tova              2004                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    11  25m Fjärilsim Mixed         00:00.00  25m

Nyman, Hanna                  2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:28.72  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:25.10  25m

                                                    11  25m Fjärilsim Mixed         00:00.00  25m

Schiller, Axel                2005   AB7505         4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:55.14  25m

                                                    12  50m Fjärilsim Mixed         00:00.00  25m

Schimmel, Jasper              2006                  4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           00:00.00  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:57.41  25m

Schimmel, Jibbe               2004                  2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    9   50m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Schimmel, Max                 2009                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Spångberg, Hilda              2003   AD1603         1   100m Ryggsim Mixed          01:32.86  25m

                                                    4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           01:37.00  25m

Streith, Isa                  2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

Svensson, Emilia              2008                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m

Svensson, Mathilda            2003   AI8603         1   100m Ryggsim Mixed          00:00.00  25m

                                                    4   100m Frisim Mixed           01:20.22  25m

                                                    7   100m Medley Mixed           00:00.00  25m

Turesson, Embla               2007                  3   25m Ryggsim Mixed           00:36.80  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:33.92  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:34.57  25m

Wallin, Alma                  2005   AE1405         2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    4   100m Frisim Mixed           00:00.00  25m

                                                    12  50m Fjärilsim Mixed         00:53.12  25m

Winqvist, Ella                2007                  2   50m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:29.49  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:44.01  25m

Woollett, Oscar               2004                  3   25m Ryggsim Mixed           00:00.00  25m

                                                    6   25m Frisim Mixed            00:00.00  25m

                                                    10  25m Bröstsim Mixed          00:00.00  25m





                   Grodan anmälningsprogram tillhör: Billingens Simklubb