Deltagarlista Gren 1-26 
 
  Tävling  Billinge Race 2014    Utskriftsdatum  02 april 2014   
  Tävlingsort  Skövde    Utskriftstid  22:54   
  Arrangör  Billingens Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 april 2014         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Fl 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:09.05   
35  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  1:09.78   
Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  1:11.90   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  1:13.14   
76  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  1:15.96   
86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  1:16.50   
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  1:18.05   
23  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:20.46   
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  1:21.19   
10  13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  1:22.23   
11  18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  1:24.62   
12  80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  1:24.84   
13  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  1:25.75   
14  42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  1:26.81   
15  40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  1:29.73   
16  39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  1:32.20   
17  89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  1:34.24   
18  87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:35.21   
19  50  Högström Sandra  2003  SKÖVDE SS  BF0603  25 m  1:38.14   
20  30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  1:44.68   
21  59  Toth Panni  2002  SKÖVDE SS  BN2202  25 m  1:53.02   
22  77  Forssgren Anna  2001  BILLINGEN  AO6401  25 m     
 
Gren 2, 100m Frisim Po 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:06.08   
Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  1:08.06   
41  Palmér Jakob  2001  MARIESTAD  AC6901  25 m  1:12.95   
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m  1:13.39   
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  1:13.42   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  1:25.59   
49  Högström Samuel  2001  SKÖVDE SS  AN1901  25 m  1:32.95   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  1:42.99   
28  Lindh Rasmus  2003  LIDKÖPING  AP9903  25 m  1:50.83   
10  69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m  1:53.71   
 
Gren 3, 25m Frisim Fl 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
52  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  18.54   
44  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  18.70   
31  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  23.94   
74  Emanuelsson Fransson Vanja  2005  BILLINGEN  AB7605  25 m  28.10   
79  Gustavsson Elsa  2005  BILLINGEN  AA6205  25 m  28.46   
47  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  31.37   
97  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING    25 m  35.22   
53  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m     
62  Andersson Viktoria  2005  TÖREBODA  AK8805  25 m     
10  63  Boström Nemi  2005  TÖREBODA  AK7805  25 m     
11  91  Wallin Alma  2005  BILLINGEN  AE1405  25 m     
12  99  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING    25 m     
10 år 
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  17.41   
Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  19.11   
20  Björkdahl Gabriella  2004  LIDKÖPING  AM1404  25 m  24.75   
71  Bergkvist Fanny  2004  BILLINGEN  AM8204  25 m  29.97   
70  Abdul-Rahman Nour  2004  BILLINGEN  AQ1604  25 m  30.53   
Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m     
21  Breman Jonna  2004  LIDKÖPING  AY8604  25 m     
58  Toth Emese  2004  SKÖVDE SS  AY7804  25 m     
68  Källgren Thea  2004  TÖREBODA  AX9204  25 m     
10  84  Martinsson Tova  2004  BILLINGEN  AY1804  25 m     
 
Gren 4, 25m Frisim Po 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
85  Schiller Axel  2005  BILLINGEN  AB7505  25 m  28.34   
15  Karlsson Liam  2005  KARLSBORG  AC3305  25 m  33.53   
98  Jonsson Victor  2006  FALKÖPING    25 m  40.44   
73  Ejdebäck Oliver  2005  BILLINGEN  AB6505  25 m  45.71   
26  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m     
82  Johansson Rasmus  2005  BILLINGEN  AE0305  25 m     
10 år 
14  Karlsson Erik  2004  KARLSBORG  AH1904  25 m  22.50   
Ljus Gabriel  2004  FALKÖPING  AH2304  25 m  23.75   
25  Josefsson Carl  2004  LIDKÖPING  AJ8904  25 m     
83  Lindén Arvid  2004  BILLINGEN  AK3304  25 m     
 
Gren 5, 100m Bröstsim Fl 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
54  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  1:25.84   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  1:27.98   
57  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  1:28.44   
23  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  1:30.34   
43  Vestman Malin  2003  MARIESTAD  AL5803  25 m  1:33.99   
Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  1:34.60   
86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  1:38.68   
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  1:40.63   
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  1:40.94   
10  12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  1:41.19   
11  40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  1:42.65   
12  Björkman Hanna  2001  FALKÖPING  AT3801  25 m  1:42.87   
13  42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  1:45.27   
14  89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  1:49.06   
15  30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  1:49.56   
16  18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  1:51.77   
17  39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  1:52.30   
18  50  Högström Sandra  2003  SKÖVDE SS  BF0603  25 m  1:54.84   
19  87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:56.80   
20  59  Toth Panni  2002  SKÖVDE SS  BN2202  25 m  1:58.35   
21  80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  2:08.45   
22  27  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  BH1803  25 m  2:17.05   
23  24  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim Po 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:29.44   
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m  1:30.40   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  1:51.81   
49  Högström Samuel  2001  SKÖVDE SS  AN1901  25 m  1:57.76   
28  Lindh Rasmus  2003  LIDKÖPING  AP9903  25 m  1:59.82   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  2:10.69   
69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m  2:17.51   
 
Gren 7, 25m Bröstsim Fl 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
44  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  22.04   
52  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  23.66   
31  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  26.08   
47  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  34.88   
79  Gustavsson Elsa  2005  BILLINGEN  AA6205  25 m  37.08   
74  Emanuelsson Fransson Vanja  2005  BILLINGEN  AB7605  25 m  37.49   
53  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m     
62  Andersson Viktoria  2005  TÖREBODA  AK8805  25 m     
63  Boström Nemi  2005  TÖREBODA  AK7805  25 m     
10  91  Wallin Alma  2005  BILLINGEN  AE1405  25 m     
11  97  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING    25 m     
10 år 
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  21.91   
Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  24.65   
Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  25.16   
20  Björkdahl Gabriella  2004  LIDKÖPING  AM1404  25 m  28.84   
71  Bergkvist Fanny  2004  BILLINGEN  AM8204  25 m  31.63   
21  Breman Jonna  2004  LIDKÖPING  AY8604  25 m     
58  Toth Emese  2004  SKÖVDE SS  AY7804  25 m     
68  Källgren Thea  2004  TÖREBODA  AX9204  25 m     
84  Martinsson Tova  2004  BILLINGEN  AY1804  25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Po 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
15  Karlsson Liam  2005  KARLSBORG  AC3305  25 m  32.59   
85  Schiller Axel  2005  BILLINGEN  AB7505  25 m  36.08   
73  Ejdebäck Oliver  2005  BILLINGEN  AB6505  25 m  40.74   
26  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m     
82  Johansson Rasmus  2005  BILLINGEN  AE0305  25 m     
98  Jonsson Victor  2006  FALKÖPING    25 m     
10 år 
14  Karlsson Erik  2004  KARLSBORG  AH1904  25 m  29.86   
Ljus Gabriel  2004  FALKÖPING  AH2304  25 m  31.86   
25  Josefsson Carl  2004  LIDKÖPING  AJ8904  25 m     
81  Hasselqvist Gustaf  2004  BILLINGEN  AL4304  25 m     
83  Lindén Arvid  2004  BILLINGEN  AK3304  25 m     
 
Gren 9, 400m Frisim Fl 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
54  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  5:12.19   
57  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  5:14.38   
35  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  5:19.36   
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  5:24.95   
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  6:31.09   
18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  6:39.97   
Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m     
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m     
42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m     
 
Gren 10, 400m Frisim Po 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  5:05.81   
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  5:45.52   
41  Palmér Jakob  2001  MARIESTAD  AC6901  25 m  5:57.43   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  6:20.13   
Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m     
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m     
 
Gren 11, 25m Ryggsim Fl 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
44  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  23.43   
52  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  23.72   
31  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  28.31   
47  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  29.63   
79  Gustavsson Elsa  2005  BILLINGEN  AA6205  25 m  31.01   
74  Emanuelsson Fransson Vanja  2005  BILLINGEN  AB7605  25 m  32.33   
97  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING    25 m  33.84   
91  Wallin Alma  2005  BILLINGEN  AE1405  25 m  40.67   
53  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m     
10  62  Andersson Viktoria  2005  TÖREBODA  AK8805  25 m     
11  63  Boström Nemi  2005  TÖREBODA  AK7805  25 m     
12  99  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING    25 m     
10 år 
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  21.56   
Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  23.44   
Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  23.50   
71  Bergkvist Fanny  2004  BILLINGEN  AM8204  25 m  30.25   
21  Breman Jonna  2004  LIDKÖPING  AY8604  25 m     
58  Toth Emese  2004  SKÖVDE SS  AY7804  25 m     
68  Källgren Thea  2004  TÖREBODA  AX9204  25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Po 10, 9 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
85  Schiller Axel  2005  BILLINGEN  AB7505  25 m  27.39   
15  Karlsson Liam  2005  KARLSBORG  AC3305  25 m  34.96   
98  Jonsson Victor  2006  FALKÖPING    25 m  42.28   
73  Ejdebäck Oliver  2005  BILLINGEN  AB6505  25 m  42.66   
26  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m     
82  Johansson Rasmus  2005  BILLINGEN  AE0305  25 m     
10 år 
Ljus Gabriel  2004  FALKÖPING  AH2304  25 m  25.58   
14  Karlsson Erik  2004  KARLSBORG  AH1904  25 m  25.68   
25  Josefsson Carl  2004  LIDKÖPING  AJ8904  25 m     
83  Lindén Arvid  2004  BILLINGEN  AK3304  25 m     
 
Gren 13, 100m Ryggsim Fl 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  1:16.79   
54  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  1:17.76   
57  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  1:19.04   
35  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  1:20.96   
76  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  1:23.87   
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  1:27.28   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  1:30.74   
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  1:31.93   
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  1:33.27   
10  86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  1:33.35   
11  80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  1:33.60   
12  18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  1:38.17   
13  39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  1:38.60   
14  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  1:39.29   
15  87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  1:39.30   
16  30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  1:47.17   
17  89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  1:47.57   
18  50  Högström Sandra  2003  SKÖVDE SS  BF0603  25 m  1:54.47   
 
Gren 14, 100m Ryggsim Po 13 år o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  1:17.76   
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  1:18.82   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  1:48.28   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  1:58.59   
49  Högström Samuel  2001  SKÖVDE SS  AN1901  25 m     
69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m     
 
Gren 15, 25m Fjärilsim Fl 10, 9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
52  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  20.23   
44  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  20.41   
10 år 
13  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  19.56   
Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  23.08   
Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m     
68  Källgren Thea  2004  TÖREBODA  AX9204  25 m     
 
Gren 16, 25m Fjärilsim Po 10, 9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år och yngre 
26  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m     
 
Gren 17, 4X50m Frisim Fl 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
45  Mariestad Damer  2001  MARIESTAD    25 m  2:24.69   
46  Mariestad Damer Lag 2  2003  MARIESTAD    25 m  2:28.90   
11  Falköping Damer [2001]  2001  FALKÖPING    25 m     
33  Lidköping Damer  2001  LIDKÖPING    25 m     
60  Skövde SS Damer [2003]  2003  SKÖVDE SS    25 m     
61  Skövde SS Damer 2002  2003  SKÖVDE SS    25 m     
92  Billingen Damer  2001  BILLINGEN    25 m     
93  Billingen Damer Lag 2  2002  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Frisim Po 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
19  Karlsborg Herrar [2001]  2001  KARLSBORG    25 m  3:00.88   
94  Billingen Herrar [2001]  2001  BILLINGEN    25 m     
 
Gren 19, 50m Fjärilsim Fl 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
57  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  35.19   
36  Kapron Nikita  2003  MARIESTAD  AL2803  25 m  39.63   
86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  40.26   
43  Vestman Malin  2003  MARIESTAD  AL5803  25 m  43.77   
55  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  25 m  45.72   
18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  50.91   
87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  52.11   
12 år 
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  43.00   
80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  45.66   
40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  47.96   
42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  49.51   
66  Ewaldson Linnea  2002  TÖREBODA  BO1602  25 m     
13 år 
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  34.12   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  35.04   
Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  36.08   
23  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  44.63   
 
Gren 20, 50m Fjärilsim Po 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
96  Hansen Ludwig  2003  VARABYGDEN  AA3303  25 m  47.29   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  54.42   
12 år 
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  38.05   
13 år 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  38.22   
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m  38.58   
41  Palmér Jakob  2001  MARIESTAD  AC6901  25 m  38.72   
 
Gren 21, 50m Ryggsim Fl 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
76  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  37.02   
36  Kapron Nikita  2003  MARIESTAD  AL2803  25 m  39.20   
43  Vestman Malin  2003  MARIESTAD  AL5803  25 m  42.06   
18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  45.30   
39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  47.83   
87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  48.43   
55  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  25 m  51.01   
24  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  51.57   
Jansson Emily  2003  FALKÖPING  AI4603  25 m  51.64   
10  30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  52.43   
11  95  Göransson Elsa  2003  VARABYGDEN  AJ2403  25 m  53.42   
12  51  Johansson Ida  2003  SKÖVDE SS  AE2403  25 m  53.68   
13  89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  53.70   
14  29  Sixtensson Disa  2003  LIDKÖPING  BA7603  25 m     
15  56  Strålman Alva  2003  SKÖVDE SS  BM6403  25 m     
16  90  Thempo Clara  2003  BILLINGEN  AD2603  25 m     
12 år 
35  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  38.62   
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  39.67   
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  40.61   
80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  44.94   
40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  45.11   
42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  47.07   
Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  52.59   
59  Toth Panni  2002  SKÖVDE SS  BN2202  25 m  1:00.30   
64  Dahlström Ella  2002  TÖREBODA  BP5802  25 m     
10  66  Ewaldson Linnea  2002  TÖREBODA  BO1602  25 m     
13 år 
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  35.53   
54  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  36.28   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  41.58   
Björkman Hanna  2001  FALKÖPING  AT3801  25 m  50.23   
 
Gren 22, 50m Ryggsim Po 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
10  Öijen Albin  2003  FALKÖPING  AD9903  25 m  45.26   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  49.67   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  52.64   
28  Lindh Rasmus  2003  LIDKÖPING  AP9903  25 m     
12 år 
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  39.65   
65  Eriksson Jonathan  2002  TÖREBODA  AU0702  25 m     
13 år 
Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  35.65   
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  37.99   
41  Palmér Jakob  2001  MARIESTAD  AC6901  25 m  42.67   
69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m  57.54   
67  Kristiansson Gustav  2001  TÖREBODA  AX5701  25 m     
72  Berlin Filip  2001  BILLINGEN  AX4701  25 m     
 
Gren 23, 50m Bröstsim Fl 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
36  Kapron Nikita  2003  MARIESTAD  AL2803  25 m  42.51   
43  Vestman Malin  2003  MARIESTAD  AL5803  25 m  42.95   
86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  44.79   
24  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  46.00   
30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  50.35   
18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  51.08   
29  Sixtensson Disa  2003  LIDKÖPING  BA7603  25 m  51.92   
89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  52.50   
95  Göransson Elsa  2003  VARABYGDEN  AJ2403  25 m  52.56   
10  39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  54.70   
11  Jansson Emily  2003  FALKÖPING  AI4603  25 m  56.38   
12  51  Johansson Ida  2003  SKÖVDE SS  AE2403  25 m  57.11   
13  55  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  25 m  1:00.59   
14  27  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  BH1803  25 m  1:03.81   
15  22  Gustavsson Fanny  2003  LIDKÖPING  BM2203  25 m     
16  56  Strålman Alva  2003  SKÖVDE SS  BM6403  25 m     
17  90  Thempo Clara  2003  BILLINGEN  AD2603  25 m     
12 år 
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  46.20   
40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  46.60   
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  46.87   
42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  50.48   
Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  52.19   
59  Toth Panni  2002  SKÖVDE SS  BN2202  25 m     
64  Dahlström Ella  2002  TÖREBODA  BP5802  25 m     
66  Ewaldson Linnea  2002  TÖREBODA  BO1602  25 m     
13 år 
23  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  41.54   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  41.80   
54  Rosebrink Tuva  2001  SKÖVDE SS  AJ7601  25 m  42.13   
Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  44.12   
Björkman Hanna  2001  FALKÖPING  AT3801  25 m  49.46   
 
Gren 24, 50m Bröstsim Po 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
96  Hansen Ludwig  2003  VARABYGDEN  AA3303  25 m  47.48   
10  Öijen Albin  2003  FALKÖPING  AD9903  25 m  52.06   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  53.43   
28  Lindh Rasmus  2003  LIDKÖPING  AP9903  25 m  53.78   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  1:02.21   
12 år 
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  43.03   
65  Eriksson Jonathan  2002  TÖREBODA  AU0702  25 m     
13 år 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  42.10   
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m  42.45   
69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m  1:06.83   
67  Kristiansson Gustav  2001  TÖREBODA  AX5701  25 m     
72  Berlin Filip  2001  BILLINGEN  AX4701  25 m     
 
Gren 25, 50m Frisim Fl 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
57  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  25 m  32.58   
76  Forss Trine  2003  BILLINGEN  AD8403  25 m  33.67   
86  Schimmel Hilja  2003  BILLINGEN  AV3603  25 m  34.20   
36  Kapron Nikita  2003  MARIESTAD  AL2803  25 m  34.56   
43  Vestman Malin  2003  MARIESTAD  AL5803  25 m  36.11   
18  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  38.01   
29  Sixtensson Disa  2003  LIDKÖPING  BA7603  25 m  39.88   
55  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  25 m  39.94   
95  Göransson Elsa  2003  VARABYGDEN  AJ2403  25 m  40.87   
10  39  Larsson My  2003  MARIESTAD  AP1803  25 m  41.39   
11  87  Spångberg Hilda  2003  BILLINGEN  AD1603  25 m  42.43   
12  89  Svensson Mathilda  2003  BILLINGEN  AI8603  25 m  45.57   
13  24  Jonsson Alva  2003  LIDKÖPING  BE4403  25 m  45.94   
14  30  Torén Amanda  2003  LIDKÖPING  AE5403  25 m  47.44   
15  Jansson Emily  2003  FALKÖPING  AI4603  25 m  48.99   
16  78  Forssgren Klara  2003  BILLINGEN  AB8603  25 m  51.80   
17  51  Johansson Ida  2003  SKÖVDE SS  AE2403  25 m  54.08   
18  27  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  BH1803  25 m     
19  56  Strålman Alva  2003  SKÖVDE SS  BM6403  25 m     
20  90  Thempo Clara  2003  BILLINGEN  AD2603  25 m     
12 år 
35  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  25 m  32.65   
38  Kramer Ida  2002  MARIESTAD  AJ3402  25 m  34.57   
12  Eriksson Fanny  2002  KARLSBORG  AR9202  25 m  37.07   
80  Gustavsson Tea  2002  BILLINGEN  AJ1402  25 m  37.07   
42  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  40.05   
40  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  25 m  40.29   
Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  44.50   
59  Toth Panni  2002  SKÖVDE SS  BN2202  25 m  53.81   
64  Dahlström Ella  2002  TÖREBODA  BP5802  25 m     
10  66  Ewaldson Linnea  2002  TÖREBODA  BO1602  25 m     
13 år 
75  Emanuelsson Fransson Vera  2001  BILLINGEN  AB7401  25 m  30.76   
37  Kovala Mollie  2001  MARIESTAD  AM8201  25 m  33.97   
Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  25 m  34.27   
23  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING  AL5201  25 m  34.88   
Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  37.02   
Björkman Hanna  2001  FALKÖPING  AT3801  25 m  43.09   
77  Forssgren Anna  2001  BILLINGEN  AO6401  25 m     
 
Gren 26, 50m Frisim Po 11 12 13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
96  Hansen Ludwig  2003  VARABYGDEN  AA3303  25 m  32.67   
10  Öijen Albin  2003  FALKÖPING  AD9903  25 m  37.90   
16  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  37.95   
48  Gertsson Oskar  2003  SKÖVDE SS  AB1503  25 m  42.49   
28  Lindh Rasmus  2003  LIDKÖPING  AP9903  25 m  50.78   
12 år 
32  Öhman Daniel  2002  LIDKÖPING  AL9302  25 m  34.16   
65  Eriksson Jonathan  2002  TÖREBODA  AU0702  25 m     
13 år 
17  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  30.49   
Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  30.59   
88  Svensson Anton  2001  BILLINGEN  AR6701  25 m  31.72   
41  Palmér Jakob  2001  MARIESTAD  AC6901  25 m  32.94   
69  Abdul-Rahman Hikmat  2001  BILLINGEN  AU0901  25 m  48.20   
67  Kristiansson Gustav  2001  TÖREBODA  AX5701  25 m     
72  Berlin Filip  2001  BILLINGEN  AX4701  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  02 april 2014 
Licensierad till: Varabygdens Simsällskap  Utskriftstid  22:54